Dělá váš muž těchto 16 věcí? Zbavte se ho, dokud je čas. Nikdy se nezmění!

#14 Využívá vás

Vidí vás jen tehdy, když nemá kam jít spát po flámu? Nebo mu došly peníze a najednou si na vás vzpomněl? Má plný koš špinavého prádla a prázdnou lednici a hned vás zná jménem? Tak mu řekněte, že nejste jeho služebná, ale sebevědomá žena, která má rozhodně navíc.

#15 Porovnává vás se svými bývalými partnerkami

Tak to je už vrchol. Snad se s nimi jednou rozešel a nebude vytahovat jejich chování a vlastnosti ve vašem vztahu.

#16 Nejste jeho prioritou

Domluvíte si spolu schůzku a on ji najednou bez vysvětlení zruší? Máte jít na kávu a napíše vám SMS, že nemůžete a vy ho potom potkáte s kamarády na kuželkách? Evidentně u něj nejste na prvním místě, což je ve vztahu trochu divné. Urovnejte si oba v hlavě, co chcete, promluvte si a uvidíte, co vám na to odpoví.

Hlavně vězte, že jste jedinečná žena, nikoliv však povýšená nebo pyšná. Vaše zdravá sebedůvěra a přirozené chování bez přetvářky nedovolí vašemu partnerovi dělat věci, které by se příčily fungování vašeho vztahu.

Pokud svého muže vítáte s úsměvem, děláte mu první poslední, ale když vy potřebujete vypnout nebo jste nemocná a on vyžaduje stále stejný komfort, pak mu asi jedno kolečko chybí. Nebo přebývá? Milé dámy, v tomto případě jednoduše řečeno „zahněte kramle“. A ať dopadne tak, či tak, pamatujte, že „jedna vlaštovka jaro nedělá.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9