Kdo letos v létě otěhotní? Kdo si užije sex na jednu noc? HOROSKOP FLIRTU 2018

  • Kategorie: Ženy

Beran

Říká se, že láska je slepá a vy, milí Berani, jste ve zvěrokruhu ti nejžhavější kandidáti, kterých se toto rčení bude týkat. Vaší vládnoucí planetou je Mars, který je pověstný svou nerafinovanou energií touhy a milostného jiskření. Ani letos v létě nehodlá zůstat pozadu, naopak jeho vystřelovací konfety sex-appealu způsobí pořádně oslňující ohňostroj! Zde je však na místě varování, abyste nakonec nestříleli opravdu naslepo a nenechali se uhrančivým mágem Uranem vtáhnout do příliš bláznivých vod. Užívejte si sexu, flirtujte, ale skutečnou hlubokou lásku potkáte až v zimě.

Býk

Jaké poselství je pro vás ukryto v milostném koloritu tohoto léta? Milí Býci, bez nadsázky lze říci, že jste vyvolení pro lásku a milostné eskapády, ke kterým budete mít o prázdninách příležitostí víc než dost. Smyslnost a přítulnost má vaše znamení přímo v popisu práce, navíc je vaší vládkyní Venuše, srdcová královna, která galantními sonety rozhodně nešetří. Po většinu roku obléká milostnou tuniku, nicméně červen a červenec si vybírá přece jen jako nejsilnější měsíce pro láskyplné jiskření. Ať už se ocitnete v přírodě, umělecké galerii, nebo na zábavním večírku, může na vás číhat velice šťastné seznámení. Pozor však, aby vám některé zážitky a dojmy nepřerostly přes hlavu, nedejte se omámit lichotkami a dejte na svou intuici, nestane se pak, že byste udělali chybu. Jupiter společně s Venuší způsobují, že jste pro druhé pohlaví neodolatelní, přičemž se vás snaží konfrontovat se sečtělým, veselým a vkusně upraveným protějškem. Můžete také narazit na velmi vlivného člověka. Samozřejmě tito štědří dobrodějové nezapomínají ani na vás, kteří jste zadaní, a přispívají svou hřivnou v podobě přírůstku do rodiny.

Blíženci Léto vám začíná poněkud chaoticky, spousta snů a plánů, o časté vyzvánění mobilu a SMS není nouze, zasypává vás mnoho podnětů. Těžko však rozeznat, který je pro vás ten nejzajímavější. Jste jako vítr a často zapomínáte, že vám hlava sedí pevně na ramenou, na srdcové záležitosti nějak nezbývá čas, natožpak dotahovat věci lásky do konce. Musíte se maličko uklidnit a zpomalit. Láska je plachá, tak ať ji nevyplašíte. Mnozí z vás, kteří jste se v minulém roce rozešli se svou láskou, zaznamenáte impulzy touhy svých protějšků k návratu, podmínkou však je více se soustředit na signály toho druhého a zbavit se sebestřednosti. Stejná podmínka platí i pro zatím fungující manželské páry, jen tak lze předejít ochlazení vztahu. Na atraktivní protějšek můžete narazit v kině, na koncertě, výstavě spojené s uměním, v galerii nebo třeba kavárně. Připravte se ale především na to, že po nesčetném množství romantických chvil, luxusních večeří a protancovaných nocí vám hodlá váš objev navléknout snubní prsten.

Stránky: 1 2 3 4 5