HOROSKOP NA NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN 16.7.-22.7. – Pro většinu znamení bude plný výzev, pro některé bohužel i…

  • Kategorie: Ženy

BERAN (21. 3. – 20. 4)

Moudrost týdne

„Moje dobro pochází odevšad a od každého a ze všeho.“

Průběh týdne

Začátkem týdne pocítíte ztráty v oblasti partnerství. Komunikace bude váznout, ale i přes pocity nejistoty se snažte celou věc si vysvětlit. Mezi vámi je stále citové pouto a nebude tak těžké ho obnovit. Mladší muž vám pomůže k menším penězům a zjistíte, že to funguje, tak jak jste si přála. Na konci týdne vám někdo zruší schůzku, která pro vás byla důležitá, ale důvody uvede jiné než ty skutečné. Týden bude plný nadějí na skvělé vyhlídky.

Co je opravdu důležité a na co se zaměřit

Problém v práci, o kterém už dlouhou dobu víte a snažíte se ho nevnímat, se opět otevře a donutí vás začít ho řešit. Možná vám k tomu pomůže pracovní cesta.

 Šťastná čísla: 22, 54, 86, 88, 97

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Moudrost týdne

„Otevírám nové dveře životu. Věřím, že ke mně přijde vše, co je dobré.“

Průběh týdne

Pozitivní zpráva od rodiny vás dobře naladí. Také od někoho dostanete krásný dar a začátek týdne tak pro vás bude plný štěstí a splní se vaše přání. V půlce týdne se vám nebude chtít do práce a překvapivě můžete řešit i nějaké finanční záležitosti. Konec týdne bude náročnější, a to především kvůli hádkám s úředníky. Týden bude plný práce a povinností.

 Co je opravdu důležité a na co se zaměřit!

V oblasti práce byste měla změnit přístup ke spolupráci s kolegy a nadřízenými. Máte špatně nastavené základní podmínky a to vám může přinést komplikace. Přesto se vám v pracovní oblasti bude dařit!

Šťastná čísla: 16, 24, 77, 80, 92

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7